KONST / Litografier / Färglitografi 15264146

nr 1526 4146

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Trosa. Signerad, numrerad Hc 43/50. Färglitografi, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

måndag 6 mars 2023
kl 18:58:07

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg